Ahogy egy mag elültetve a föld alatt dolgozik, mielőtt láthatóvá válik a növekedése, úgy munkálkodik Isten is bennünk sokszor észrevétlenül.
Nem mindig vesszük észre a folyamatot.
Lehetnek napok, amikor úgy érezzük, semmi nem történik.
Mégis lehet bennünk béke, mert tudhatjuk: aki elkezdte a jó munkát, nem hagyja félbe.
A változás nem mindig hangos.
Néha egy új gondolatban, egy megbocsátásban, egy türelmesebb válaszban vagy egy mélyebb bizalomban jelenik meg.
Isten nem azért formál minket, hogy elveszítsük önmagunkat, hanem hogy egyre közelebb kerüljünk ahhoz, akinek eredetileg teremtett bennünket.
„Aki elkezdte bennetek a jó munkát, elvégzi Krisztus Jézus napjára.” (Filippi 1:6)
Mai gondolat:
Engeded-e, hogy Isten ne csak kívül változtassa meg a körülményeidet, hanem belül is formáljon?
#hit #lelkiélet #Istenútján #belsőbéke #áhítat #Menyneikincsesláda

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése